
-
Communicatie
-
Bediening
-
Zelfstandig leven
-
Ontwikkeling, spel en therapie
-
Adaptatietechniek
Home > Nieuw in TouchToTell: afbeeldingen van internet gebruiken

Nieuw in TouchToTell: afbeeldingen van internet gebruiken
08-08-2016
Bij het toevoegen van een nieuwe knop aan TouchToTell was het al mogelijk om eigen foto’s en afbeeldingen te gebruiken. Nu is het ook mogelijk om vanuit de app naar een afbeelding te zoeken op internet, om deze direct in het vocabulaire op te nemen.
Voor het zoeken naar afbeeldingen maakt TouchToTell gebruik van Google. Elk zoekwoord geeft de beste 10 afbeeldingen. Tip: typ achter het zoekwoord de term “picto” om te zoeken naar pictogrammen.
Vergeet TouchToTell dus niet te updaten! Als apps op uw iPad niet automatisch worden geüpdatet, download de update dan via de Appstore.
Meer informatie over TouchToTell…
Wellicht vindt u dit ook interessant

21 mei 2025
Verbeterde planning van afspraken
Met een nieuwe werkwijze voor het maken van afspraken willen wij onze service verder verbeteren.

13 mei 2025
Uitgelicht: TD Navio
Een communicatiehulpmiddel in drie formaten, gebaseerd op iPadOS, maar speciaal ontwikkeld voor ondersteunde communicatie.

11 april 2025
JVP-klem geeft lucht
De nieuwe JVP-klem, ontwikkeld door GELO-Tech, zorgt voor betere positionering van mondstukbeademing.

25 februari 2025
Nieuwe Afasie paginaset voor TD Snap
De Afasie paginaset voor TD Snap is nu ook beschikbaar in het Nederlands.

13 februari 2025
Vacature Medewerker techniek en support
Nog meer vacaturenieuws! Word jij onze nieuwe Medewerker techniek en support?