-
Communicatie -
Bediening -
Zelfstandig leven -
Ontwikkeling, spel en therapie -
Adaptatietechniek
Home > Inzicht in de duur van taken en activiteiten
Inzicht in de duur van taken en activiteiten
27-01-2020
Resetea is een nieuwe, slimme klok die de duur van taken en activiteiten visueel maakt. Met pictogrammen, foto’s of andere plaatjes laat je zien welke activiteiten er op het programma staan. Een lichtgevende tijdbalk daaronder maakt inzichtelijk welke activiteit aan de beurt is, hoeveel tijd er al is verstreken, wanneer de taak is afgerond en wanneer de volgende start. Zo helpt Resetea bij het organiseren van taken en activiteiten.
De Resetea is ontworpen door een leerkracht Speciaal Onderwijs, met het oog op mensen met een Autisme Spectrum Stoornis, cognitieve of leerbeperkingen, AD(H)D, dementie en onderwijs aan jonge kinderen.
De Resetea is ook verkrijgbaar in onze webwinkel.
Wellicht vindt u dit ook interessant
20 oktober 2025
rdgKompagne heeft een nieuw logo!
Vandaag introduceren wij trots ons nieuwe logo…
22 augustus 2025
Een digitaal FGI-portaal: wij zijn gestart!
In januari gingen we van start met het FGI-protocol. Nu is ook het digitale aanvraagportaal live, om uw administratieve lasten te verlichten!
5 augustus 2025
“De CARY Base geeft de dag een lach.🙂”
Medewerkers en een cliënt van InteraktContour vertellen waarom de CARY Base zo goed bevalt.
24 juli 2025
Mooie resultaten omiVista in dementieonderzoek
Vlaams onderzoek meet positieve effecten op de gemoedstoestand van mensen met dementie.
9 juli 2025
AI-stemmen in TD Talk
In TD Talk kunt u nu ook de bijzonder natuurlijke Microsoft Neural Voices gebruiken.
