Dagbesteding in coronatijd

  • omivista Autisme

10-11-2020

Door de noodzaak om in kleinere groepjes of zelfs individueel te werken, is de dagbesteding in veel zorginstellingen sterk veranderd. Afhankelijk van de situatie horen wij wisselende signalen: veel begeleiders ervaren een hogere werkdruk en hebben behoefte aan ontzorging, waar anderen juist de ruimte vinden om met individuele cliënten nieuwe kansen te benutten.

Met onze interactieve materialen kan het allebei, voor nu en voor straks, als deze rare situatie weer voorbij is:

1.   Door een automatische speellijst in te schakelen, houdt u uw cliënten bezig, zodat u even tijd hebt voor wat anders. Dankzij de grote hoeveelheid standaard activiteiten zullen uw cliënten niet snel uitgekeken raken. In deze opstelling zijn onze materialen snel en eenvoudig in gebruik te nemen.
2.   En als de tijd er (weer) is, maakt u gemakkelijk een start met individuele activiteiten, om actief met cliënten aan de slag te gaan en maximaal aan te sluiten bij elk niveau, interesse, thema en ontwikkeldoel.

Laat uw cliënten spelen, leren, bewegen, ontspannen, maar ook virtuele uitstapjes maken, naar buiten of naar familie.

Check uw eindejaarsbudget – een betere besteding is nu niet denkbaar!

Meer informatie over onze interactieve materialen: www.interactiefsnoezelen.nl

Interesse? Neem contact met ons op, wij verzorgen graag een demonstratie op afstand; op anderhalve meter of online!